A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Hysni Zeqiri & Vanessa Radogoshi - Hajde Dalim


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/06/2016

2016-06-14T15:02:04


It's a long time that we try finding the lyrics to "Hajde Dalim" sung by Hysni Zeqiri & Vanessa Radogoshi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Hysni Zeqiri & Vanessa Radogoshi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Sheila Haxhiraj - Hajde Dalim

[Killua:]
Rrime ngat, bajme mas
Shpirtrat kamikaz ma vetshkatrrohen bashke
Ti akrep e une binjak
Na pelqejne dramat jena bipolar f**ked up
Po sa here ik ti kthehesh prap kthehesh prap
Ndjenjat tona si me kane ni boomerang
Une si Kurt Cobain t'kam heroine n'gjak
Kohen e mas me ty si me kane ti sahat
And i'm vec per ty yeah killing this bars
Je plot mistere si Egjipti i lashte
Po thone se je gabim ani ndasht
Se je gabimi i preferum qe prap e baj pa u mat
Se po mi rrzo barrierat si Berlinit murin
Se po m'qendis me fjal si Marigoja flamurin
Se po mi rrzo barrierat si Berlinit murin
Se po m'qendis me fjal si Marigoja flamurin...

Fadil Kodrolli - Hajde Dalim

Hajde ne Peje oh ndash me u knaq, hajde n'Peje ndash me u knaq.
Me u shetit ne Karagaq, me u shetit ne Karagaq.

Ne Mitrovic oh kur jam hi, n'Mitrovic kur jam hi.
Jam katu me do shoqni, jam taku me do shoqni.

Hajde shkojna ne Prishtin, hajde shkojna ne Prishtin.
Se atje e kem shoqnin, se atje e kem shoqnin.

Hajde shkojna ne Prishtin, hajde shkojna ne Prishtin.
Oh atje na pim rakin, se atje na pim raki.

Hajde shkojm ne Kosove, hajde shkojm ne Kosove.
Me u shetit na dore per dore, me u shetit dore per dore.Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018