A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
I.N.S.E.C.T

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  57
  • Origin:
  • Gjilan 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: I.N.S.E.C.T is a popular singer of Hip-Hop music. Emni: Adhurim Mbiemri: Alidema Ne moshen 3 vjeçare ne Vitin 1991, Bashke me familje U Shperngulen ne Berne Te Zvicrës per te filluar Jeten e Re.ne Vitin 1994, filloj te Vijoj mesimet prej klases se pare, deri ne klasen e 9, dhe pasi qe kreu shkollen,ne koken e tij ishte vetem rapi, si qdo te rinje edhe aj ka pasur konflikte me disa djelmosha shkaku i repit dhe keshtu filloj me freestyle. Ne kosov, aj filloj shkollen e mesme private ne Ferizaj...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

On Weed


Related Artists:

Xhero

Barooti

Real Mc

Lil' Liri

Cyclone

Tiki

Majesty (Alban Ukaj)

Lantistar

Gent Fatali

Lumi B


Tags: I.N.S.E.C.T, Alidema, Insect, I.N.S.E.C.T., Adhurim Alidema

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018