A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ibadete Arifi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Ibadete Arifi is a popular singer of Kids music. Në Janar 2014, Ibadete Arifi merr pjesë në Xixat E Flakës 2014 me këngën "Rrjedh Në Këngë E Ligjerime"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ajtene Sinani

Bleranda Qitaku

Estela Nikoliqi

Dea Sabriu

Diana Toska

Triola Jakupi

Ermira Ahmeti

Vesa Sinani

Lea Muharremi

Rinesa Deshishku


Tags: Ibadete Arifi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018