A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ibish Shala

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
  • Residence:
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Ibish Shala is a popular singer. Ka disa vite që këndon nëpër ahengje të shumta familjare, duke u bërë shumë i kërkuar. Më datë 2 Prill 2016, Ibish Shala publikon videoklipin "Je Si Rrush". Më datë 29 Korrik 2016, Ibish Shala publikon videoklipin "Ti Je Fati Im". Më datë 28 Tetor 2016, Ibish Shala publikon videoklipin "Të Pres". Kënga është një baladë për të gjithë adhuruesit e tij, pikërisht në stinën e baladave, stinën e vjeshtës. Kënga është aq zemërthyese dhe e inte...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gezim Berisha

Sami Kallmi

Bujar Cimili (Burraj)

Bashkim Rodoni

Gilan G

Faik Rama

Nazif Cela

Bledi Polena

Toni Ujkaj

Emiljano Dhe Grupi


Tags: Ibish Shala

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018