A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ibrahim Kasami

Choose star rating

Rating:  2.6 / Votes cast:  10
BIOGRAFIA: Ibrahim Kasami is a popular singer of Modern Traditional, Tallava & Traditional Wedding music. Ibrahim Kasami është ndër ata këngëtar që me zërin e tyre kanë bërë vend në zemrat e publikut të gjërë. është nga Tetova dhe rruga e tij në muzikë ka nisur që në fëmijëri, e trasuar nga i ati, që i binte mrekullueshëm kavallit. Dashuria e parë e Ibrahimit ishte çiftelia dhe tingujt e saj të mrekullueshëm. Më pas, Ibrahim Kasami nisi të këndonte e të dëshmohej në shumë vende, duke u bërë edhe tejet i angazhuar në mbrëmje, dasma e ahengje. Këngëtar...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Hej Zemër (2018)

Live 2017 (2017)

Loçk Dhe Zemer (2017)

Me Mungon (2016)

Hajde Ne Valle (2014)

Lujna Në Diskotekë (2010)

çika Boll (2007)

Malli Per Nanen


» Add A Song »

E Di Qe Me Don
Hysen Aga
Larg Vendlindjes Ne Gurbet
Nusja E Shtir
Digju Zemër


Related Artists:

Zidan Limani

Fidaim Aliu

Meti Maloku

Premtim Mehmeti

Sabi

Remzi Leka

Anton Keraj (Toni)

Gjon Ukaj

Qenan Selani (Qena)

Urim Bajramaj


Tags: Ibrahim Kasami, Ibrahim Kasumi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018