A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ibrahim Muçaj

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Tropoje 
BIOGRAFIA: Ibrahim Muçaj is a popular singer of Rhapsodic Traditional music. Ai ka lindur dhe eshte rritur ne Tropoje. E njohin te gjithe shqiptaret nepermjet kengeve te tij. Ka pasur bashkepunime me Eduard Mucaj dheme Agim Osmani....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Hamit Kastrati

Hazis Ndreu

Përparim Brati

Vesel Berisha Skroma

Memet Petrovci

Luli Sejdiu

Augustini Vogel

Haxhi Prenku

Vitor Dushi

Luan Zogiani


Tags: Ibrahim Mucaj, Ibrahim Muçaj, Ibrahim Muqaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018