A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ibrahim Muçaj

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Tropoje 
BIOGRAFIA: Ibrahim Muçaj is a popular singer of Rhapsodic Traditional music. Ai ka lindur dhe eshte rritur ne Tropoje. E njohin te gjithe shqiptaret nepermjet kengeve te tij. Ka pasur bashkepunime me Eduard Mucaj dheme Agim Osmani....

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Hamit Kastrati

Hazis Ndreu

Përparim Brati

Syk Papleka

Sinan Gashi

Adem Maxharra

Luan Zogiani

Hysen Kurti

Memet Petrovci

Augustini Vogel


Tags: Ibrahim Mucaj, Ibrahim Muçaj, Ibrahim Muqaj

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018