A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ibrahim Muçaj
  • Origin:
  • Tropoje 
Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  4
Music genres: Rhapsodic Traditional

Ibrahim Muçaj is a popular singer. Ai ka lindur dhe eshte rritur ne Tropoje. E njohin te gjithe shqiptaret nepermjet kengeve te tij.
Ka pasur bashkepunime me Eduard Mucaj dheme Agim Osmani.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018