A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ibraim Omura

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Ibraim Omura is a singer. Më datë 18 Dhjetor 2015, Ibraim Omura publikon videoklipin "Diamant Për Dashuri"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Isa Pini

Leoo

Ajro Gashi

Elton Tahiri

Addi Pllana

My Way

Defro

Zhurjan-G

Eyes Cold

Bozzy


Tags: Ibraim Omura

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018