A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Prishtine 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Ice K is a singer. Emri i vertete i Ice K eshte Kujtim Krasniqi....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mc.Nia

D.M.Th.Ok

Black-T

Dope

Naixx

Ricku

Rredox

The-Big

Neritan

V-Ag


Tags: Ice K, Kujtim Krasniqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018