A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ido Tatlises

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Stamboll 
  • Residence:
  • Turqi 
  • Age:
  • 26
BIOGRAFIA: Ido Tatlises is a popular international artist of Pop music. İdo Tatlıses, Tatlıses Tv'de çeşitli görevlerde bulunmuştur. 2013 yılında DJ'lik ve Tatlıses Kebap'ın işletmesini yapmaya başlamıştır. 2014 yılının Haziran ayında "Sonsuz Teşekkürler" adlı ilk teklisini çıkarmıştır. Teklisinden "Sonsuz Teşekkürler" adlı şarkısına klip çekmiştir. 2014 yılının Kasım ayında "Satır Satır" adlı ikinci teklisini çıkarmıştır. Teklisinden "Satır Satır" adlı şarkısına klip çekmiştir. 2015 yılının Mart ayında "Kaç Kere" ad...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Pietro Lombardi

Pablo Alboran

Diego Gonzales

Jencarlos

Alvaro Soler

Sebastian Yatra

Çağatay Ulusoy

Emis Killa

Emre Aydin

Arthur


Tags: Ido Tatlises

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018