A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
Ilir Balla is a popular songwriter.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Stash

Kushtrim Hajrullahu

Ejup Shabani

Enver Shëngjergji

Vladimir Kotani

Andi Dhoska

Spartak Tili

Jetmir Barbullushi

Reshat Randobrava

Asdren Rrahmani


Tags: Ilir Balla

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018