A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilir Sula

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Ilir Sula is a popular singer. Më datë 13 Tetor 2012, Ilir Sula publikon videoklipin "Do Te Lej Nje Porosi"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Valentin Laci

Eduard Berila

Arben Sinoni

Taolant Rizanaj

Petrit Geci

Lass Nino

Luke Juncaj

Xhann Rexhepi

Erio Qerfozi

Mustaf Ramadani


Tags: Ilir Sula

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018