A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilir Veliu

Tags: Ilir Veliu

Ilir Veliu is a popular singer. Në vitin 2001, Ilir Veliu publikon albumin "Ti Je Melodia". Në vitin 2002, Ilir Veliu publikon albumin "Une Dhe Kitara". Më datë 4 Mars 2009, Ilir Veliu publikon videoklipin "Edhe Shkolla Po Mbaron"....

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018