A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilirian Beqiri

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  24
BIOGRAFIA: Ilirian Beqiri is a popular singer. Iliran Beqiri është vëllai i Florian Beqirit. Ata kane edhe 1 vëlla më të madh, Sadik Beqirin. E gjithë familja e tyre këndojnë. Ilirani dhe vëllai i tij Sadiku këndojnë në Gjermani. Ata hapat e parë të muzikes i hodhen fale babit te tyre Ismet Beqirit, qe është gjithashtu një kengetar i njohur. Më datë 8 Nëntor 2013, Ilirian Beqiri publikon videoklipin "Je E Bukur Pasha Mamin". Më datë 25 Prill 2014, Ilirian Beqiri & Sadik Beqiri publikojn...

>> Full biography >>


Comments

(0)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Florim Hatipi

Floetri

Kacy Style

Double A

Librond Musliu

Mixha Bib

Sima

Hekuri Sound

Prek Shkreli

Halid Muslimovic


Tags: Ilirian Beqiri

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018