A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilirian Beqiri

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  25
BIOGRAFIA: Ilirian Beqiri is a popular singer. Iliran Beqiri është vëllai i Florian Beqirit. Ata kane edhe 1 vëlla më të madh, Sadik Beqirin. E gjithë familja e tyre këndojnë. Ilirani dhe vëllai i tij Sadiku këndojnë në Gjermani. Ata hapat e parë të muzikes i hodhen fale babit te tyre Ismet Beqirit, qe është gjithashtu një kengetar i njohur. Më datë 8 Nëntor 2013, Ilirian Beqiri publikon videoklipin "Je E Bukur Pasha Mamin". Më datë 25 Prill 2014, Ilirian Beqiri & Sadik Beqiri publikojn...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mr.Kujtim

Ramazan Rrapushi

Aalbann'

Reshit Qershori

Rino Ritem

Taulant Ajvazi

Sazani I Times

X-Zone

Nuradin Osdautaj

Faik Pema


Tags: Ilirian Beqiri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018