A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Iljaz Jashari

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  20
  • Origin:
  • Shkup 
  • Residence:
  • Maqedoni 
  • Age:
  • 22
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Iljaz Jashari is a writer. Shkollen fillore e kreu ne vendlindje, ndersa te mesmen ne gjimnazin "Zef LushMarku" ne Shkup.Akutalisht vijon studimet albanologjike ne universitetin "Shen Qirili dhe Metodi" Shkup....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Mahir Ademi

Leonard Shala

Bujar Meholli

Shkelqim Zeka

Kadri Mehmeti

Endrit Mehmeti

Samed Hoxhaj

Klevis Maliqi

Azem Deliu

Leonard Mrishaj


Tags: Iljaz Jashari

Iljaz Jashari in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018