A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilva Latifi

Choose star rating

Rating:  3.4 / Votes cast:  10
  • Origin:
  • Elbasan 
  • Age:
  • 17
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Ilva Latifi is a popular singer of Kids music. Ilva Latifi eshte një vejze nga qyteti Elbasan. Ilva ka sfiduar vetën në talentshowin per femij Gjeniu i vogel 5 ku aty arriti deri ne naten e 8. Atë nga gara e largoi Ederina Breshani nje tjeter talente. Ilva gjate gjithe neteve ne talent-show-in ka kënduar shume kenge te bukura te cilat i kane pelqyer te gjithe ndjeksit e këtij talentshow. Në Shtator 2012, Ilva Latifi merr pjesë në JESC 2012 me këngën "Bota E ëndërrave". Në vitin 2013, I...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Gjeniu I Vogel

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Xhesika Pengili

Klea Fureraj

Vanesa Sono

Rreze Bekteshi

Erza Hoti

Roderika Ukelli

Sijeta Hoti

Denisa Dehari

Donjeta Morina

Donika Nuhiu


Tags: Ilva Latifi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018