A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Imagine Films

Tags: Imagine Films, Imagine Creative

Imagine Films is a very famous video production. E themeluar në vitin 2010, IMAGINE FILM ka arritur pozitën e saj aktuale të bazuar në pasionin e njerëzve të saj për muzikë, video, fotografi, filma, reklamat dhe marketing. Këmbëngulja e tyre ka bërë që puna e tyre të pëlqehet pa masë. Erkand Shabani, themeluesi i Imagine Films me krenari ndan suksesin e ekipit të tij me vlerësimet më të larta. Imagine Films ka bashkëpunuar me artistë të mëdhenj si: Dafina Zeqiri, Ghetto Geasy, Lyrical Son, ...

>> Full biography >>


  • Find Imagine Films on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  10

Music Videos

Loading... Please wait
See More

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018