A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Imbro Manaj

Choose star rating

Rating:  1.5 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Imbro Manaj is a popular singer. Më datë 5 Shkurt 2015, XOXO publikon videoklipin "Moj E Mira", në bashkëpunim me Imbro Manaj. Muzika e këngës u punua nga vetë XOXO, teksti u shkrua nga vetë XOXO. Videoklipi u prodhua nga Swart Production. Më datë 29 Dhjetor 2015, Baby Brown & Imbro Manaj publikojnë videoklipin "Per Ty". Më datë 4 Korrik 2018, Anila Mimani publikon videoklipin "Te Du Pa Fjale", në bashkëpunim me Imbro Manaj. Muzika e këngës u punua nga Alban Arifi, teksti ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sima

Fran Lucaj

Lickey

Engji

Bloodychuck

Taulant Ajvazi

Iliri

Goya

Altin Ahmeti

A'n'g


Tags: Imbro Manaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018