A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Imer Raçi

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  67
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 34
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Imer Raçi is a popular writer. Imer (Ibrahim) Raçi ka mbaruar me sukses studimet master në fushën e ekonomisë. Përveç profesionit të ekonomistit, ai aktivisht merret me krijimtari letrare, si me poezi e tregime. “Pikë Tragjike" është libri i dytë i botuar nga ai pas librit "Më i Bukuri Varr". Imer Raçi është një autor I cili gjatë krijimtarisë së tij letrare solli dy libra një me poezi dhe një me tregime. Libri i parë I autorit Raçi është libri me poezi “Më I Bukuri Varr ” ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Fanpage

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

» Add A Poem »Related Artists:

Kenan Berisha

Viktor Canosinaj

Gani Xhafolli

Mihal Hanxhari

Avdush Canaj

Fejzi Bojku

Adem Zaplluzha

Ali Huruglica

Miltiadh Davidhi

Tahir Kolgjini


Tags: Imer Raçi, Imer Raqi, Imer Raci

Imer Raçi in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018