A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Immortal

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Prizren 
BIOGRAFIA: Immortal is a singer. Egzon Gollopeni filloi të merrej me muzikë qysh në moshë të re, ai tanimë ka krijuar një karrierë prej reperi dhe ka incizuar shume këngë. Ka qenë pjesëtar i grupit Prizren Parkour(PzPk), ku mirrej me aktivitete sportive apo arkobatike. Më datë 4 Shtator 2012, Immortal publikon videoklipin "Gjuha Jem O Repi", në bashkëpunim me Gen. Më datë 11 Shkurt 2016, Immortal Dna publikon videoklipin "Kapadai"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Diagnoza

Dope

Tikki Goldd

Kvci

Kog

Gezim Demaj

Kuz

Honex

Nox-T

The-Big


Tags: Immortal

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018