A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Immortal X

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Turi, Bujanoc 
  • Age:
  • 16
BIOGRAFIA: Immortal X is a singer of Hip-Hop music. Emri i tij i vertet eshte Londrit Xhelili dhe vjen nga Bujanoci, nga nje fshat i quajtur Turi. E ka filluar muziken nga mosha 14 Vjeqare. Albumi i tij i pare ishte "KM (KillerMan)". Ky eshte eshe emri i grupit qe ne kete moment nuk ka shume antarë....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dr.Ree

Faton Morina

Nikinjoo

Mc Qlira

Ibro

King Kriss

Dion

Don E-C

Mc Kristi

Euron Selimi


Tags: Immortal X, The Immortal, Immortal, Londrit Xhelili

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018