A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Immortal X

Tags: Immortal X, The Immortal, Immortal, Londrit Xhelili

Origin: Turi, Bujanoc    Age: 16  
Immortal X is a not so known singer in hip-hop music. Emri i tij i vertet eshte Londrit Xhelili dhe vjen nga Bujanoci, nga nje fshat i quajtur Turi. E ka filluar muziken nga mosha 14 Vjeqare. Albumi i tij i pare ishte "KM (KillerMan)". Ky eshte eshe emri i grupit qe ne kete moment nuk ka shume antarë....

>> Full biography >>


  • Find Immortal X on social networks:
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018