A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ina Torba

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Shimçan, Dibër 
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Ina Torba is a singer of Pop music. Në vitin 2012, Ina Torba merr pjesë në X Factor Albania 2. Në vitin 2016, Ina Torba ishte finaliste në The Voice Of Albania 5....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Finalist)

X Factor Albania

(Contestant)

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arjeta Palushaj

Tea Memeti

Armenda Gashi

Sara Bulku

Sara Kapo

Rozeta Pohja (Rozi)

Diti

Ola

Ayssel Kristuli

Ranja Panajoti


Tags: Ina Torba

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018