A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Indrit Mlika

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10
BIOGRAFIA: Indrit Mlika is a popular singer. Në Shtator 2006, Indrit Mlika merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2006 me këngën "Moj Lozonjare". Më datë 2 Qershor 2008, Indrit Mlika publikon videoklipin "Tek E Tek". Në Maj 2010, Indrit Mlika merr pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 9 me këngën "I Terboi çunat Dashnia". Më datë 22 Mars 2012, Indrit Mlika publikon videoklipin "Potpuri". Më datë 11 Maj 2013, Indrit Mlika publikon videoklipin "Potpuri Shkodrane". Më datë 3 Prill 2014, Indr...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Librond Musliu

Eniss-I

Snnuffi

Fran Lucaj

Lickey

Engji

Bloodychuck

Taulant Ajvazi

Iliri

Goya


Tags: Indrit Mlika, Indrit Milka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018