A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Indrit Mlika - O Sa Mirë Me Ken Shkodran


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/12/2017

2017-12-13T10:08:42


It's a long time that we try finding the lyrics to "O Sa Mirë Me Ken Shkodran" sung by Indrit Mlika.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Indrit Mlika attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018