A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ingrit Gjoni

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  130
  • Origin:
  • Tirane 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 36
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Ingrit Gjoni is a popular singer of Pop music. Është duartrokitur fort kudo ku ka kënduar, është adhuruar shumë fort në çdo skenë ku ka shkelur dhe po kaq shumë është pëlqyer edhe për performancat e saj të veçanta… Këngëtarja e suksesshme e muzikës moderne në Shqipëri, Ingrit Gjoni, është sot një ndër emrat më të spikatur të skenës… Përmes rreshtave në vijim do përpiqemi të sjellim në sytë tuaj gjithë dimensionet e këngëtares Gjoni... Le të zbulojmë bashkë përmes këtij rrugëtimi aspekte të nj...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Inis Gjoni

(Her sister)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Impossible (2013)

Ekstrem (2010)

Imazh I Ri (2005)


» Add A Song »

Fustani Pika Pika
Impossible
Hajde Sonte
Mbretereshe
Ani Ani
Me Fal
Harronim Te Dy
Hypnotise Me
Jek E Jek
Faji


Translations (3)


Related Artists:

Alketa Vejsiu

Jonida Maliqi

Elia Zaharia

Lili Gjidodaj

Rezarta Smaja

Juliana Pasha

Çiljeta

Eltina Minarolli

Eneda Tarifa

Elda Shabani (Madonna Shqiptare)


Tags: Ingrit Gjoni, Ingrid Gjoni

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018