A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ingrit Gjoni

Tags: Ingrit Gjoni, Ingrid Gjoni

Origin: Tirane    Residence:        Age: 36   Zodiac sign: Bricjapi  
Ingrit Gjoni is a popular singer in pop music. Është duartrokitur fort kudo ku ka kënduar, është adhuruar shumë fort në çdo skenë ku ka shkelur dhe po kaq shumë është pëlqyer edhe për performancat e saj të veçanta… Këngëtarja e suksesshme e muzikës moderne në Shqipëri, Ingrit Gjoni, është sot një ndër emrat më të spikatur të skenës… Përmes rreshtave në vijim do përpiqemi të sjellim në sytë tuaj gjithë dimensionet e këngëtares Gjoni... Le të zbulojmë bashkë përmes këtij rrugëtimi aspekte të nj...

>> Full biography >>


  • Find Ingrit Gjoni on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  116

Impossible (2013)

Ekstrem (2010)

Imazh I Ri (2005)


» Add A Song »


Fustani Pika Pika
Hajde Sonte
Mbretereshe
Faji
Hypnotise Me
Barbi Silikon
Impossible
Vitamina
Ani Ani
Ndale

Translations (3)

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018