A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ingrid Jushi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8
BIOGRAFIA: Ingrid Jushi is a popular singer. Në Dhjetor 2002, Ingrid Jushi merr pjesë në Festivali i 41-të në RTSH me këngën "Befas Zgjohem". Në Dhjetor 2003, Rudi & Ingrid Jushi marrin pjesë në Festivali i 42-të në RTSH me këngën "Me Ty". Në Dhjetor 2004, Ingrid Jushi merr pjesë në Festivali i 43-të në RTSH me këngën "Vetem Nje Nate". Në Prill 2005, Ingrid Jushi & Edison Abazi marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Cika Bom Bom". Në Dhjetor 2005, Ingrid Jushi merr pjesë në Festi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Rajmonda Lika

Iliriana Loxha

Miss Xhuli

Anisa Seferi

Marie Memcaj

Anileda Rama

Ankela Xhaferaj

Nora

Majlinda Kurtishaj

Dana


Tags: Ingrid Jushi, Ingrit Jushi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018