A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Inis Neziri

Tags: Inis Neziri

Origin: Tiranë      Age: 17   Zodiac sign: Bricjapi  
Inis Neziri is a popular singer of Pop, Kids music. Pas 15 javësh garë, “Gjeniu i Vogël 5” e ka fituesin e tij. Ishte Inis Neziri, atëherë 12-vjeçare nga Tirana. Ta quash “të vogël” Inisin nuk është tamam me vend, sepse mjafton të mbyllësh sytë për të kuptuar se çfarë pushteti fshihet në atë trup hollak. Të këndosh “I have nothing” të Whitney Houston është një guxim i marrë. Ndoshta po të ishte pak më e rritur Inisi, do ishte menduar pak. Por ajo është vetëm 12 vjeç dhe këndon aq bukur, deri në fr...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  20

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018