A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Inis Neziri

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  22
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Age:
  • 17
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Inis Neziri is a popular singer of Pop & Kids music. Pas 15 javësh garë, “Gjeniu i Vogël 5” e ka fituesin e tij. Ishte Inis Neziri, atëherë 12-vjeçare nga Tirana. Ta quash “të vogël” Inisin nuk është tamam me vend, sepse mjafton të mbyllësh sytë për të kuptuar se çfarë pushteti fshihet në atë trup hollak. Të këndosh “I have nothing” të Whitney Houston është një guxim i marrë. Ndoshta po të ishte pak më e rritur Inisi, do ishte menduar pak. Por ajo është vetëm 12 vjeç dhe këndon aq bukur, deri në fr...

>> Full biography >>


Comments

(0)

Gjeniu I Vogel

(Winner)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mishela Rapo

Pamela Kovaçi

Artemisa Mithi

Ilva Latifi

Xhesika Pengili

Irena Metalla

Rita Kastrati

Edea Demaliaj

Rinna

Aulona Limani


Tags: Inis Neziri

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018