A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Irena Ciceri

Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: Irena Ciceri is a popular singer. Në Dhjetor 1990, Mustafa Mehja & Irena Ciceri marrin pjesë në Festivali i 29-të në RTSH me këngën "Ere E Vendelindjes". Në Qershor 2005, Irena merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Pranoje"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kela Deda

Sarabela Hasanaj

Arba Mehmeti

Delvina Mehmeti

Klaudia

Fahrije Morina

Enxhi Dushku

Liridona Jaha

Ermira Morina

Majlinda Kurtishaj


Tags: Irena Ciceri, Irena

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018