A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Irena Metalla

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  38
  • Origin:
  • Bulqize 
  • Age:
  • 18
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Irena Metalla is a popular singer of Pop music. Ka lindur ne Bulqize dhe jeton ne Tirane. Irena eshte kengetarja e njohur nga Shqiperia e cila ka arritur deri ne kete moshe te re te arrije mbi 14 mije ndjekes dhe rreth 1000 Irenators te cilat e adhurojne shume pafund. Nga postimet e tyre dhe nga shprehja e dashurise se tyre me shkrime kjo e ben qe Irena te jete krenare per sukseset e saj. Menaxheri i saj quhet Leonard Metalla dhe eshte vllai i Irenes. Më datë 6 Qershor 2016, Irena Metalla p...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Inna (Ina Kollçaku)

Edea Demaliaj

Elia

Arsinda

Olidena

Baby G

Enxhi Nasufi

Xhesika Polo

Tringa Kay

Fatjona Kuçi


Tags: Irena Metalla

Irena Metalla in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018