A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Irkenc Hyka - Paranormal Love  (Feat. Petro Xhori)


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  13

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/04/2015

2015-04-10T18:00:00

Featuring

Petro Xhori

Music:

Irkenc Hyka

Lyrics:

Petro Xhori

Video Production:

ND Film Pro


1 min sa 1 dite
me ty e doja
ne te mire e ne te keq premtova
mos ki frik ti jo
gjithmon pran gjithmon

ref
do te dua edhe kur tme thuash gjej nje tjeter sot
lotet do ti fshij nuk dua lot
cfare njeriu do te isha nese nuk mbaj nje premtim
le te jete kjo paranormal love

mesova me dasht dike me shum se vetja
nisi me loje perfundoi sa gjith jeta
kur ti po ni dhimbje po i ni edhe un
mere zemren time se nuk tlo me vujt
loti jot mbon strong than never
un dhe ti perjet
metem nje zemer
hashliru zemer ke rrugtim tgjat
per me shku diku larg se toka engjej smban

ref
do te dua dhe kur tme thuash gjej nj tjeter sot
lotet do ti fshi nuk dua lot
cfare njeriu do te isha nese nuk mbaj nje premtim
le te jete kjo paranormal love

e-Cards (1)

U krijua nga IRKENC HYKA 2018-04-01 22:08:17
mesova me dasht dike me shum se vetja
nisi me loje perfundoi sa gjith jeta

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018