A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ise Llapqeva

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Ise Llapqeva is a popular singer. Në vitin 2014, Ise Llapqeva & Halil Bytyqi publikojnë albumin "Lavdi, Lavdi, Lavdi Lexhendave Kombetare"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Lavdi, Lavdi, Lavdi Lexhendave Kombetare (2014)

Te Puthsha Qarkun Moj Drenice


» Add A Song »


Related Artists:

Miftar Berisha

Elmedin Saliu

Shpetim Duraku

Gazmend Gjelili

Gazmend Fazliu

Nescho

Dritan Cara

Fadil Zariqi

Onyox

Halil Ajrullahu


Tags: Ise Llapqeva, Isa Llapqeva

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018