A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Iva Aliko

Choose star rating

Rating:  3.2 / Votes cast:  33
  • Age:
  • 25
BIOGRAFIA: Iva Aliko is a singer of Pop music. Iva Aliko është një vajzë nga Tirana, që po kërkon të hyjë në rrugën e muzikës. Është e hapur për të folur për gjithçka i ndodh në jetën e saj të ekspozuar tshme, pasi dëshiron të bëjë karrierë si showgirl. Iva e ka nisur me modën, baletin, prezantimin dhe po investon për të çarë në muzikë. Më format e trupit ajo përballet sa me ngacmimet aq edhe me dyshimin e të tjerëve. Në Janar 2016, Iva Aliko merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Qysh E ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Klaudia D.

Keisi

Dea Rifati

Migena Rinxhi

Enia

Lorela Sejdini

Ayssel Kristuli

Sara Kapo

Adela

Qendresa Ibishi


Tags: Iva Aliko

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018