A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
J Gashi

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  10
BIOGRAFIA: J Gashi is a singer of Pop & R&B music. Në Shtator 2016, J Gashi merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Sexy Girl"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Florian Nazifi

Joan Mezini

Diego Gomes

Rilind Kallaba

Liroo

Drilond Tahiri

Arjali

John Shahu

Enver Lezi

Gerald Gashi


Tags: J Gashi, Jeton Gashi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018