A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: J Jam is a singer of Hip-Hop music. Më datë 28 Shkurt 2018, J Jam, Bino & Denny Njeto publikojnë videoklipin "Westiron"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

King Link

Taulant Muqa

Dm Ritmi Magjik

Buggie

Rill Jay

Invisible

Malik

Izo

Shkrepi

B-Master


Tags: J Jam

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018