A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: J.P. is a singer. Në Maj 2012, J.P. merr pjesë në Çelësi Muzikor 6 me këngën "Jemi Njo", në bashkëpunim me J.m.....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mista B

The'good'father

Shoni Shon

Xili G

Joy B

Masta

Leobaj

Xhevdet Shala

Ed-T

Krist-T


Tags: J.P.

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018