A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arian Kosumi

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Gjilan 
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Arian Kosumi is a popular singer of Hip-Hop music. Reperi Arian Kosumi, i njohur si Jachki, më datë 29 Gusht 2016, publikon videoklipin "Veni Jem", në bashkëpunim me Naser Berisha. Kënga është një duet interesant ndërmjet një rep-artisti dhe një rokeri. Për realizimin e këtij projekti dy këngëtarët kanë punuar me producentin Floriant Salihu, i cili ka bërë muzikën. Jachki dhe Naser Berisha janë kujdesur për tekstin, kurse temë e këngës janë pakënaqësitë e popullit, ka thënë reperi. Kjo këngë i pa...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Tiki

Gold Mc

Lil' Liri

Overking

Groff

Lantistar

NS

Ediz Tuna

SK

Abbi


Tags: Arian, Jachki, Arian Kosumi, Jacki

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018