A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Janaq Mici

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Janaq Mici is a singer. Në Dhjetor 1976, Janaq Mici & Petrit Lulo marrin pjesë në Festivali i 15-të në RTSH me këngën "Lart Flamujt E Kongresit". Në Dhjetor 1977, Janaq Mici merr pjesë në Festivali i 16-të në RTSH me këngën "Shqiperia Ne Feste"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Jeton Nreca

Fran Preçi

Voice

Hellrazor

Toni Dogg

Valdrin Ujupi

Blond

Real Expert

Kush4

A-Toni


Tags: Janaq Mici

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018