A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Jango TonnyTags: Jango Tonny, Gjang0o, Gjang0
Origin: Gjilan    Residence:        Age: 27   Zodiac sign: Demi  
Jango Tonny is a not so known singer. JanGo jeton ne Turqi. Aktualisht eshte student dhe Reper.... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  2


Loading...Kalendari
19/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Vote