A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jango Tonny

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Gjilan 
  • Residence:
  • Turqi 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Jango Tonny is a singer. JanGo jeton ne Turqi. Aktualisht eshte student dhe Reper....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Real K

Dashi

Gold King

Siller Banioz

Timi

Don Pate

Neritan

Koda

Biggi Aka Bigrebel

Plit


Tags: Jango Tonny, Gjang0o, Gjang0

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018