A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Jani is a popular singer. Në Nëntor 2006, Jani merr pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "Vetem Nje Her", në bashkëpunim me Meda. Në Maj 2007, Jani & Erika marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Slow Slow". Në Maj 2008, Jani & Erika marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Busy". Në Maj 2013, Jani & Viola marrin pjesë në Top Fest 10 me këngën "Me Ty"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sabit Imeri

X-Zone

Bashkim Vushaj

Librond Musliu

Ombra

Sima

Hekuri Sound

Albo-E

Lurro

Tymmi


Tags: Jani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018