A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Janina Mustafa

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 9
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Janina Mustafa is a singer of Kids music. Fillet e para te muzikes i filloi ne grupin Xixellonjat te Prof. Drita Rudi Merret edhe me aktrim dhe ka interpretuar ne serialin "Lezeti i Pleqve". Në Gusht 2016, Janina Mustafa merr pjesë në Kosova Fest Kids 2016 me këngën "Ne Harten E Madhe"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Finesa Sadiku

Hana Orllati

Sara Mulliqi

Arsa Dervishi

Rita Daklani

Eanda Nishevci

Anisa Hoda

Treva Riza

Stina Shala

Urtina Ramadani


Tags: Janina Mustafa

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018