A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Janina Mustafa

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 8
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Janina Mustafa is a not so popular singer of Kids music. Fillet e para te muzikes i filloi ne grupin Xixellonjat te Prof. Drita Rudi Merret edhe me aktrim dhe ka interpretuar ne serialin "Lezeti i Pleqve". Në Gusht 2016, Janina Mustafa merr pjesë në Kosova Fest Kids 2016 me këngën "Ne Harten E Madhe"....

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Treva Riza

Edueda Salihaj

Eda Maliqi

Erza Hoti

Kaltrina Delija

Kanina Pllana

Lorena Rusinovci

Roza Sadiku

Elta Ademi

Lorina Dula


Tags: Janina Mustafa

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018