A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Prishtine 
  • Age:
  • 27
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Japan is a singer. Emri i vetete eshte Durim Azemi. Shkollen fillore e kreu ne shkollen "Meto Bajraktari" ne Prishtin. Njihet me nofken JAPAN qe nga klasa e 4. Me muzik ka filluar te miiret nga viti 2007 se peri ne grupin real thugs e pastaj ka kaluar ne grupin rapporter records. Më datë 14 Korrik 2009, Ekrem Gj publikojnë videoklipin "Ta Hekim Flamën", në bashkëpunim me G-Fighter & Japan. Më datë 28 Shtator 2015, Japan & Xhevdet publikojnë videoklipin "Leoni...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Hustle5k

Mc.Nia

Honex

Koda

Naixx

T-One

Kog

Timi

Nootix

Black-T


Tags: Japan, Japani, Durim Azemi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018