A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jashar Hoxha

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  50
  • Origin:
  • Drenas 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 25
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Jashar Hoxha is a popular singer. Jashar Hoxha është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur, njekohesisht AutoDidakt. Jashar Hoxha siç është I njohur për publikun jeton ne Drenas dhe njihet si njëri ndër kompozitorët dhe këngëtarët më të kërkuar Kosovarë. Në skenën Kosovare u paraqit fillimisht si këngëtar ku lansoi Kengen e tij te pare te titulluar" ME KANE THEN ". E nisi shumë mirë karrierën e tij si këngëtar në festivale duke mos anashkaluar pothuajse asnjë festival të ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kasso

Muaad

Krayzie Xia

Trim Jakupi

Merki Buduri

Tin (Boletin Musa)

Besart Halimi

Shqipran Maliqi

Mark Kastriot Marku

Dr.Nushi


Tags: Jashar Hoxha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018