A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jashar Sejdiu

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Jashar Sejdiu is a popular singer of Rhapsodic Traditional & Folk Traditional music. Më datë 4 Shkurt 2013, Jashar Sejdiu & Idajet Sejdiu publikojnë videoklipin "Djal More Jezit". Më datë 1 Nëntor 2016, Vllezerit Sejdiu publikojnë videoklipin "Vjeshto Moj Virane"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Vjeshto Moj Virane
Djal More Jezit


Related Artists:

Hasan Cetaj

Mendi Buci

Mehdi Berisha

Bardhok Lucaj

Idajet Sejdiu

Besim Haliti

Rrahim Fejzullahu

Halit Gashi

Qazim Beka

Selman Maliqi


Tags: Jashar Sejdiu, Jashar Seidiu, Idajet Sejdiu, Vllezrit Sejdiu, Vellezrit Sejdiu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018