A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Shkup 
  • Residence:
  • Maqedoni 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Jasmin is a singer. Jeton ne Diber (Diber e Madhe) Maqedoni dhe ka marr pjese ne disa festivale. Në Maj 2008, Jasmin merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Do Te Te Marr"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Elvin A.K.A Mbreti

A Loc

Dj Bungi

Tonny-D

Backy

8kg

B-Ullet

Arflet Selmani

Loyal Man

Vissi


Tags: Jasmin

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018