A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jasmin Nikaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Jasmin Nikaj is a popular singer. Në Dhjetor 2017, Jasmin Nikaj merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "Ti Je Lulja". Më datë 18 Tetor 2017, Dorentina Berishaj & Jasmin Nikaj publikojnë videoklipin "Dalim Zemer"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dulla Infektivi-D

Hekuri Sound

Albo-E

Lurro

Lutfi Muca

Ilir Tironsi

Arben Sefedini

Ilir Suku (Likja)

Faik Ismajli

Eniss-I


Tags: Jasmin Nikaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018