A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jasmina Hako

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Firenze 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 13
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Jasmina Hako is a singer of Kids music. Ajo ndoqi katër vjet shkollë fillore "G. Mameli" në Firence e me pas shkollën fillore "Pjetër Budi" në Tiranë. Hobi i saj është muzika e gjuhëve të huaja. Këndon prej 5 vitesh. Ajo ka marrë pjesë në disa festivale dhe ka arritur përherë të marrë me vete çmime të rëndësishme. Këngëtarja e saj e preferuar është Ariana Grande. Jasmina gjithashtu pëlqen të publikojë në platforma online, si YouTube, këngë të kënduara nga ajo. Ajo fitoi vendin e parë n...

>> Full biography >>


Voice Of Albania

(Contestant)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vivian Biagioni

Aurora Karaqica

Amela Buzi

Olivja Jaupaj

Anjeza Sejdia

Eda Muça

Klaudia Thartori

Uendi Goga

Zhaklina Veizaj

Alina Jani


Tags: Jasmina Hako, Jasmina Heko

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018