A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gerard Merdani

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Gerard Merdani is a popular singer of Pop music. Emri i vertete eshte Gerard Merdani. Ka realizuar disa kenge ku mund te permendim: "Qyteti i harruar", "Sillesh sillesh rrotullon", "It still hurts" etj. Në vitin 2011, Gerard Merdani merr pjesë në The Voice of Albania 1. Në Maj 2012, Gerard Merdani merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Si Ti Nuk Gjej", në bashkëpunim me Denis Kraja. Në Maj 2015, Gerard Merdani merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Emrin Tim". Më datë 7 Dhjetor 2016, Ger...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Contestant)

Sherif Merdani

(His father)

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Deklan

Xhevi

Mateus Frroku

Dilan Reka

Ardit Çuni

Stiv Boka

Kristo Thano

Adriano Rama

Glaugus Furtuna

Genti Deda


Tags: Gerard Merdani, Jay Beat, Jay Beat A.K.A Unstoppable, Geri Merdani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018