A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jehona Ibishi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Jehona Ibishi is a popular singer. Në vitin 2014, Jehona Ibishi merr pjesë në The Voice Of Albania 4. Më datë 10 Korrik 2014, Jehona Ibishi publikon videoklipin "Ma I Mire Je Single"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Amanda Sertolli

Jozefina Kunora

Festime Hasani

Fjona Llanaj

Mimoza Mema

Bahrie Hamiti

Violeta Marku

Marsona Tace

Mjellma Salihu

Safete Gashi Selmani


Tags: Jehona Ibishi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018