A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jehona Shaqiri

Tags: Jehona Shaqiri

Origin: Shkup    Residence:        Age: 38   Zodiac sign: Peshqit  
Jehona Shaqiri is a not so known singer and songwriter. Kompozitore-kitariste-kengetare Akademia e muzikes-Tetove Vendbanimi Prishtine - Tetove Themeluese e rock bandit te pare shqiptare te vajzave Terror 1994 (solo kitariste) 5 vite koNcerte Ne mbare kosoven deri te akordet e kosoves 1995 Kampione dhe finaliste tenisit ne Kosove-Prishtine 5 vite me rradhe ne vitin 92/93/94/95/96 Aktualisht antare e bandit JehonaBand (vokal kitare) Fituese e festivalit Kosova Fest 2007 keng...venera imeri muz...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  9

Add an e-Card




lyrics.al © 2007 - 2018