A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jehona Sopi

Tags: Jehona Sopi, Jeona Sopi

Origin: Prishtinë    Residence:        Age: 37   Zodiac sign: Peshorja  
Jehona Sopi is a popular singer in pop music. Shkollen e msesme e kreu ne Prishtine. Ajo ka marre pjese ne shum festivale dhe ka fituar mjaft çmime. Tashmë si një këngëtare e afirmuar, Jehona Sopi ka arritur të pushtojë skenën muzikore dhe zemrën e mijëra adhuruesve. Ka filluar të këndojë që e vogël, e njëkohësisht është paraqitur edhe në spektakle të ndryshme bukurie. Me zërin e këndshëm, sharmin dhe paraqitjen mjaft tërheqëse skenike, ajo nuk është vetëm e pëlqyer dhe adhuruar në Kosovë, p...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  45

Jam Ajo Qe Jam (2003)

Emocion


» Add A Song »


Të Shkuara
Caje Sukarije (Remake 2015)
Jam Ajo Qe Jam
Kriza
Pervjetori
Marramendja
Work It Girl
Këtë Verë

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017