A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jehona Sopi

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  46
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 37
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Jehona Sopi is a popular singer of Pop music. Shkollen e msesme e kreu ne Prishtine. Ajo ka marre pjese ne shum festivale dhe ka fituar mjaft çmime. Tashmë si një këngëtare e afirmuar, Jehona Sopi ka arritur të pushtojë skenën muzikore dhe zemrën e mijëra adhuruesve. Ka filluar të këndojë që e vogël, e njëkohësisht është paraqitur edhe në spektakle të ndryshme bukurie. Me zërin e këndshëm, sharmin dhe paraqitjen mjaft tërheqëse skenike, ajo nuk është vetëm e pëlqyer dhe adhuruar në Kosovë, p...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Add Official

Social Accounts

Jam Ajo Qe Jam (2003)

Emocion


» Add A Song »

Të Shkuara
Këtë Verë
Work It Girl
Pervjetori
Jam Ajo Qe Jam
Marramendja
Kriza
Caje Sukarije (Remake 2015)


Related Artists:

Aurora Susuri

Diellza Kolgeci

Adelina Thaqi

Mimoza Shkodra

Monika Salihu

Dafina Dauti

Rezarta Smaja

Juliana Pasha

Lili Gjidodaj

Leonora Poloska


Tags: Jehona Sopi, Jeona Sopi

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018